Warsztaty stolarskie "Deska do deski"

"Deska do deski" to cykl warsztatów stolarskich dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile widziane:)

W czasie warsztatów można własnoręcznie wykonać pożyteczne przedmioty przydatne w domu, np. wieszaki, stojaki itp. we wrześniu - temat ZEGAR, najlepsze na prezenty dla rodziny:) Czasem powstają niepowtarzalne, oryginalne zabawki, które wzruszają i cieszą nie tylko dzieci. Na warsztatach jest też okazja, by podziałać razem, ręka w rękę ze swoim dzieckiem. Nie zawsze jest łatwo, ale te chwile są najcenniejsze. 

Warsztaty prowadzi Marek Węgrzyn - tata dwóch córek i mistrz majserkowania. 

Ze względu na ograniczoną przestrzeń na warsztatach dziecku towarzyszy tylko jeden opiekun. Młodsze rodzeństwo i pozostałą część rodziny zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki. Używamy prawdziwych narzędzi. Opiekun dziecka bierze odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo.

Zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 1,5 godz., rozpoczynają się o godz. 10.30 - 12.00 i druga grupa 13.00 - 14.30. 

- w semestrze wiosennym spotykamy się: 2.03, 6.04, 25.05 i 8.06

Niestety w obydwu grupach brak już miejsc :(

- opłata dla 1 dziecka i opiekuna 184zł za 4 zajęcia. Ze względu na wysoką cenę materiałów w tej grupie nie mamy zniżki dla rodzeństwa. W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może sprzedać lub odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

- zapisy i opłata na recepcji Stu pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub online. 

- warto zabrać ze sobą buty na zmianę.

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
I agree with the Regulamin
Back to Top