Warsztaty stolarskie "Deska do deski"

"Deska do deski" to cykl warsztatów stolarskich dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile widziane:)

W czasie warsztatów można własnoręcznie wykonać pożyteczne przedmioty przydatne w domu albo niepowtarzalne, oryginalne zabawki, które wzruszają i cieszą nie tylko dzieci. Na warsztatach jest też okazja, by podziałać razem, ręka w rękę ze swoim dzieckiem. 

W styczniu wyprodukujemy rozmaite pojazdy na drewnianych kółkach. Można będzie wykonać samochód według zaproponowanego wzoru albo zaprojektować swój własny drewniany pojazd :) 

W marcu, stęsknieni wiosny, spróbujemy ją przywołać bocianami, poruszajacymi drewnianymi skrzydłami.

A w lutym i maju, podążymy za indywidualnymi marzeniami stolarskimi.

 

Warsztaty prowadzi Mariusz Wołońciej:

Z wychowywaniem dzieci jest jak ze strzelaniem z łuku. Na ustawienie strzały masz tylko pierwsze lata, gdy jest jeszcze na cięciwie. Potem już tylko obserwujesz jej lot. 

Ojciec Rafała (14), Asi (11) i Weroniki (9), stolarz z zamiłowania i rodowych tradycji. Instruktor terapii zajęciowej, nauczyciel akademicki, psycholog międzykulturowy, podróżnik i misjonarz świecki w Ekwadorze, animator Spotkań Małżeńśkich, wkręcony w Tatonet. Lubię uczyć się razem z innymi ojcami, jak układać dobre relacje i współpracę z dziećmi.

Informacje organizacyjne:

Niestety nie ma już wolnych miejsc :(

Zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 2 godz.

Od stycznia do maja 2020 odbędą się 4 spotkania: 18.01, 08.02, 07.03 i 30.05

Na zajęcia zapraszamy do 3 grup:

- pierwsza grupa  godz. 10.30-12.30 

- druga grupa godz.13.00-15.00

- trzecia grupa godz. 15.30-17.30 

Opłata dla 1 dziecka i opiekuna 192 zł za 4 zajęcia. Ze względu na wysoką cenę materiałów nie mamy zniżki dla rodzeństwa. W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może sprzedać lub odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

Zapisy i opłata na recepcji Stu Pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub online. 

Ze względu na ograniczoną przestrzeń na warsztatach dziecku towarzyszy tylko jeden opiekun. Młodsze rodzeństwo i pozostałą część rodziny zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki.

Używamy prawdziwych narzędzi. Opiekun dziecka bierze odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo.

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
I agree with the Regulamin
Back to Top