Regulamin sprzedaży biletów

Bilety na zajęcia i wydarzenia odbywające się w Fundacji Sto Pocieh obsługuje system Ticketowo.

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik

Informacje prasowe

Krótka notka prasowa

Dłuższa notka prasowa

Media społecznosciowe

Czytaj więcej...

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w Fundacji Sto Pociech

 

 1.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Sto Pociech z siedzibą w Warszawie ul. Freta 20/24a, KRS 0000278980, adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu 530 494 027,.

Czytaj więcej...

Umowa - urodziny

ORYGINAŁ / KOPIA Warszawa, dnia …………………………..

Umowa na organizację urodzin zawarta w Warszawie w dniu ……………………..….. pomiędzy Fundacją Sto Pociech z siedzibą w Warszawie, zarejestrowaną/ym w Krajowym Rejestrze Sądowym dla M.St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem  0000278980, posiadającą/ym numer NIP 525-239-04-57 oraz numer REGON 140950842, reprezentowaną/ym przez:
a) Mirosława Pilśniaka
b) Joannę Szulc - Salwicką lub Katarzynę Dołęgowską - Urlich

a

Panią / Panem (imię, nazwisko)............……………………………………….……........……........

Umowa dotyczy organizacji imprezy urodzinowej:

Data…………………… godzina od……..….do……....…
Imię jubilata/solenizanta:……………….………… wiek……….
Szacunkow liczba dzieci…………..... ; wiek dzieci: od...…. do ...…....

Zamówienie animacji urodzinowych: TAK / NIE

Pobrano zadatek w kwocie 200zł. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją warunków umowy.

WARUNKI ORGANIZACJI URODZIN:

 • 1. Fundacja Sto Pociech wynajmuje Salę na organizację urodzin. Do dyspozycji gości jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2, odtwarzacz CD, dwa stoły do poczęstunku (typu "stół szwedzki"). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w duże miękkie kształtki do zabawy, materace, zjeżdżalnię, poduszki, trampolinkę, małe stoliki i stołeczki dla dzieci oraz  wielorazową kolorową zastawę.
 • 2. Na urodziny dla dziecka powyżej 5 r. ż. (lub takie, na których większośc gości bedzie miała skończonych minimum 5 lat) wymagane jest dodatkowo zamówienie animatora.
  2. Podana cena wynajmu dotyczy grupy do 10 dzieci (jubilat gratis). Każde dodatkowe dziecko to opłata dodatkowa - 30 zł.
 • 3. Czas trwania przyjęcia urodzinowego wynosi 2 godziny.
 • 4. Urodziny odbywają się po wcześniejszej rezerwacji terminu i w ciągu 2 dni od rezerwacji wpłaceniu zadatku w wysokości 200 zł na konto fundacji  40 1140 2004 0000 3302 7517 3558.  Nie dokonanie wpłaty zadatku powoduje, że rezerwacja przepada. Przed rozpoczęciem urodzin należy podpisać niniejszą umowę dotyczącą organizacji przyjęcia.
 • 5. Sala urodzinowa dostępna jest na 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia urodzinowego. Gości prosimy o opuszczenie Sali z upływem czasu imprezy, nie później niż w ciągu 15 minut po umówionym zakończeniu przyjęcia. Możliwość przedłużania czasu wynajmu należy skonsultować z personelem kafejki. Jeśli jest to możliwe każde kolejne pół godziny rezerwacji sali wynosi 50zł.
 • 6. Rozliczenie za organizację urodzin następuje gotówką / kartą po przyjęciu urodzinowym za rzeczywistą ilość dzieci i za rzeczywisty czas trwania imprezy.
 • 7. W przypadku odwołania imprezy zadatek nie jest zwracany.
  8. Podczas przyjęcia urodzinowego Kawiarenka jest otwarta.
  9. W okresie letnim do dyspozycji Gości dostępny jest taras i ogród. Dzieci korzystają z ogrodu pod opieką dorosłych (rodziców lub zamówionego animatora). Rodzice ponoszą odpowiedzialność za dzieci, także odpowiedzialność finansową za szkody spowodowane przez dzieci własne i zaproszone na urodziny. W czasie urodzin Fundacja prowadzi swoją działalność, dlatego ogród i taras nie podlegaja wynajmowi. Równolegle korzystają z nich inni goście Fundacji.
 • 10. Podstawowa wersja organizacji urodzin nie zawiera poczęstunku. Istnieje także możliwość zamówienia w Kafejce Stu pociech zestawu napojów, przekąsek słonych i słodkich oraz ciasta. Zamówienia na poczęstunek przyjmujemy do 5 dni przed terminem imprezy. Poczęstunek odbywa się w sali urodzinowej i jest płatny zgodnie z cennikiem.
 • 11. Prosimy, aby wszystkie rzeczy dodatkowe przyniesione do sali zabaw przez rodziców (dekoracje, balony, etc.) zostały zabrane po imprezie.
 • 12. NA TERENIE CAŁEj ZABRANIA SIĘ SPOŻYWANIA ALKOHOLU i PALENIA TYTONIU.
 • 13. Zamawiający urodziny pozostają na terenie Fundacji przez cały czas trwania imprezy urodzinowej.
 • 14. Fundacja nie odpowiada za rzeczy osobiste przyniesione na teren Fundacji  przez uczestników imprezy.Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top