Regulamin uczestnictwa w grupach i warsztatach Stu Pociech

Regulamin  uczestnictwa w grupach i warsztatach w Fundacji Sto Pociech.

1 Rezerwacja miejsca na warsztacie lub grupie dokonywana jest po wypełnieniu przez zgłaszającego się formularza zgłoszeniowego i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2 W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

3 Na warsztat lub grupę zgłasza się konkretna osoba i nie ma możliwości, żeby na części zajęć była zastępowana przez kogoś innego ( nie może mąż przyjść na jedne zajęcia żonę)

4 Do grupy można dołączyć do drugiego spotkania. Nieobecność na dwóch pierwszych spotkaniach jest równoznaczna z rezygnacją uczestnika  z zajęć i w takiej sytuacji fundacja nie zwraca kosztów.

5 Warsztaty dwudniowe są całością i nie ma możliwości dołączenia do grupy drugiego dnia. Nieobecność pierwszego dnia zajęć jest równoznaczna z rezygnacją uczestnika z udziału w warsztacie.

6  Można uczestniczyć w grupach z dzieckiem do 6 miesiąca życia.

7 Na całodzienne warsztaty – asertywności, o złości zapraszamy bez dzieci.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
I agree with the Regulamin
Back to Top